map

O stadionie

Stadion Miejski Ośrodka Sportu i Rekreacji znajduje się przy ulicy Zarzecze 26 w bliskim sąsiedztwie Zalewu Arkadia. Na obiekcie swoje mecze rozgrywa piłkarski klub Wigry Suwałki.

W sezonie 2010-2011 obiekt został zmodernizowany. Jest teraz wyposażony w podgrzewaną, naturalną murawę, telebim oraz sztuczne oświetlenie o mocy 1200 luksów. Na terenie stadionu został zainstalowany nowoczesny system monitoringu. Powstała również nowa, kryta trybuna na ponad 900 miejsc, a pod nią kompleksowe zaplecze z szatniami. Wraz ze starą trybuną na obiekcie jest ok. 3 tys. miejsc siedzących.

Za południową bramką, znajduje się pole caravaningowe, natomiast tuż za północno-wschodnim narożnikiem boiska Dom Noclegowy "Wigry".

W przyszłości przewiduje się drugi etap modernizacji stadionu w ramach której miałaby zostać wybudowana przeciwległa zadaszona trybuna o pojemności ok. 3 tys.

O wirtualnej wycieczce

Wirtualna wycieczka składa się z 20 panoram. Prezentujemy dla ciebie m.in widok z obu trybun oraz środka murawy i pól karnych, ławkę rezerwowych, zachodnią bramkę wejściową dla kibiców i pomieszczenia wewnątrz krytej trybuny w tym np. pokój obsługi monitoringu. A wszystko to przy naturalnym i sztucznym oświetleniu!

Do poruszania się po panoramie możesz używać myszki a także przycisków nawigacyjnych. Aby przemieścić się pomiędzy panoramami, kliknij w ikonę hot-spota. Do tego celu możesz również użyć mapy, którą widzisz po prawej stronie - wystarczy, że klikniesz w którąś ze strzałek a przeniesie Cię ona w wybrane miejsce.
Chcesz polecić tę panoramę znajomemu? A może chcesz ją wstawić na swoją stronę? Nic trudnego - wystarczy, że użyjesz jeden z poniższych kodów.

Link do panoramy

Kod do wstawienia na stronę


Panorama 15
10
Średnia: 10 (4 votes)
Twoja ocena: Nic